راهنمای خرید

جهت خرید هر یک از کتاب‌ها کافیست ابتدا وارد صفحه‌ی آن کتاب شده سپس از منوی سمت چپ مطابق تصویر زیر روی گزینه سبز رنگ خرید کلیک نمایید:

خرید

 چنانچه از قبل وارد پنل کاربری خود نشده باشید صفحه‌ی زیر را مشاهده خواهید کرد. اگر از قبل عضو سایت شده‌اید کافیست در این مرحله نام کاربری، رمز عبور و کد امنیتی را وارد نمایید و بر روی دکمه‌ی "ورود" کلیک نمایید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید.

صفحه ورود

 چنانچه از قبل عضو سایت نشده‌اید، در تصویر بالا بر روی عبارت ثبت نام کاربر جدید کلیک نمایید تا صفحه زیر را مشاهده نمایید:

صفحه ثبت نام

 حال کافیست اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید (وارد نمودن اطلاعاتی که ستاره‌دار هستند اجباری است). در پایان بر روی دکمه "ثبت‌نام" کلیک نمایید تا به صفحه پرداخت هدایت شوید. پس از ورود یا ثبت‌نام، وارد صفحه زیر خواهید شد.

صفحه خرید

 اگر کد تخفیفی در اختیار دارید می‌توانید آن را در کادر "کد تخفیف" وارد نمایید و بر روی دکمه‌ی "ثبت" کلیک نمایید تا تخفیف اعمال شود. چنانچه می‌خواهید با کارت بانکی خود کتاب را خریداری نمایید بر روی دکمه‌ی "خرید با کارت اعتباری" کلیک نمایید تا وارد صفحه تاییدیه پرداخت شوید:

تاییدیه پرداخت

در صفحه‌ی بالا بر روی دکمه‌ی سبز رنگ پرداخت کلیک نمایید تا وارد صفحه‌ی بانکی شوید:

صفحه بانک

پس از مشاهده صفحه فوق، شماره کارت 16 رقمی نوشته شده بر روی کارت بانکی خود را در قسمت "شماره کارت" تایپ نمایید. در قسمت "رمز دوم" رمز دوم خود را که از قبل اقدام به دریافت آن از طریق عابربانک نموده‌اید وارد نمایید. سپس کد CVV2، ماه و سال که همگی بر روی کارت بانکی شما نوشته شده است را وارد نمایید (منظور از ماه و سال همان تاریخ انقضای کارت شما است). در پایان تصویر امنیتی را مطابق آنچه به شما نشان داده شده است در کادر مربوطه وارد نمایید و بر روی دکمه‌ی "پرداخت" کلیک نمایید. پس از چند لحظه، پرداخت شما انجام شده و به صورت اتوماتیک به صفحه‌ی پنل کاربری خود در سایت نوابوک هدایت خواهید شد. اکنون می‌توانید کتابی که خریداری نموده‌اید را در صفحه "کتابخانه من" پنل کاربری خود مشاهده نمایید و با ورود به آن، به مطالعه‌ی آن بپردازید.

چنانچه از قبل کیف پول خود را در پنل کاربری شارژ نموده‌اید کافیست بر روی دکمه‌ی  "خرید با کیف پول" کلیک نمایید تا سایت به صورت اتوماتیک وارد پنل کاربری شما شود و کتابی که خریداری نموده‌اید در لیست کتاب‌های "کتابخانه من" نمایش داده خواهد شد و می‌توانید وارد آن شده و به مطالعه آن بپردازید. اگر مقدار شارژ کیف پول شما کافی نیست می‌توانید بر روی عبارت "شارژ کیف پول" کلیک نمایید تا وارد صفحه زیر شوید:

شارژ کیف پول

در صفحه بالا، میزان شارژی که مد نظرتان هست را انتخاب نمایید و بر روی دکمه‌ی "ادامه" کلیک نمایید تا وارد صفحه تاییدیه پرداخت شوید:

تاییدیه پرداخت

در صفحه‌ی بالا بر روی دکمه‌ی سبز رنگ پرداخت کلیک نمایید تا وارد صفحه‌ی بانکی شوید:

صفحه بانک

پس از مشاهده صفحه فوق، شماره کارت 16 رقمی نوشته شده بر روی کارت بانکی خود را در قسمت "شماره کارت" تایپ نمایید. در قسمت "رمز دوم" رمز دوم خود را که از قبل اقدام به دریافت آن از طریق عابربانک نموده‌اید وارد نمایید. سپس کد CVV2، ماه و سال که همگی بر روی کارت بانکی شما نوشته شده است را وارد نمایید (منظور از ماه و سال همان تاریخ انقضای کارت شما است). در پایان تصویر امنیتی را مطابق آنچه به شما نشان داده شده است در کادر مربوطه وارد نمایید و بر روی دکمه‌ی "پرداخت" کلیک نمایید. پس از چند لحظه، پرداخت شما انجام شده و می‌توانید به صفحه خرید کتاب بازگردید و بر روی دکمه‌ی "خرید با کیف پول" کلیک نمایید تا سایت به صورت اتوماتیک وارد پنل کاربری شما شود و کتابی که خریداری نموده‌اید در لیست کتاب‌های "کتابخانه من" نمایش داده خواهد شد و می‌توانید وارد آن شده و به مطالعه آن بپردازید.